Toernooien

Toernooi overzicht 2019-2020 

Hieronder is een overzicht te vinden van de toernooien waar Groen-Wit teams aan deel kunnen nemen. Voor inschrijving graag contact opnemen met de toernooi commissie via toernooicommissie@rksvgroenwit.nl 

Wij proberen dit overzicht zo goed mogelijk up to date te houden.

JO19
Vereniging Plaats Datum Tijdstip Klasse?
OJC Rosmalen Rosmalen zaterdag 11 januari hoofdklasse/1e klasse
VV Groote Lindt Zwijndrecht maandag 1 juni (pinksteren) avond 2e klasse
GSC / ODS Dordrecht zondag 31 mei  ochtend 2e en 3e klasse
GSC / ODS Dordrecht zondag 31 mei  middag hoofdklasse/1e klasse

JO17
Vereniging Plaats Datum Tijdstip Klasse?
DSE Etten-Leur vrijdag 5 juni avond 4e klasse
OJC Rosmalen Rosmalen zondag 12 januari 1e / 2e klasse
VV Groote Lindt Zwijndrecht maandag 1 juni (pinksteren) avond 4e klasse
VV Strijen Strijen maandag 13 april (pasen) 3e en 4e klasse
VV Strijen Strijen donderdag 21 mei 2e klasse
VV Dilettant Krimpen a/d Lek vrijdag 5 juni avond 2e klasse
GSC / ODS Dordrecht zondag 31 mei middag 1e / 2e klasse

JO15
Vereniging Plaats Datum Tijdstip Klasse?
DSE Etten-Leur vrijdag 5 juni avond 1e en 5e klasse
OJC Rosmalen Rosmalen zaterdag 11 januari hoofdklasse / 1e klasse
Unitas'30 Etten-Leur zaterdag 18 januari ochtend 3e / 4e / 5e klasse
VV Groote Lindt Zwijndrecht maandag 1 juni (pinksteren) ochtend 1e en 4e klasse
VV Strijen Strijen maandag 13 april 4e klasse
VV Strijen Strijen donderdag 21 mei 1e klasse
VV Dilettant Krimpen a/d Lek vrijdag 5 juni avond 2e klasse
VV Dilettant Krimpen a/d Lek zondag 7 juni 3e en 4e klasse
Dia Teteringen zondag 7 juni hoofdklasse 3e t/m 5e klasse
GSC / ODS Dordrecht zondag 31 mei ochtend 2e en 3e klasse
UVV'40 Ulvenhout zaterdag 30 mei avond 1e t/m 5e klasse
Wilhelmina boys Best zaterdag 11 januari ochtend hoofdklasse 3e en 4e klasse
OJC Rosmalen Rosmalen zondag 31 mei 2e t/m 5e klasse
OJC Rosmalen Rosmalen zaterdag 6 juni dag hoofdklasse / 1e klasse

JO14
Vereniging Plaats Datum Tijdstip Klasse?
DSE Etten-Leur zaterdag 6 juni middag 2e en 4e klasse
Unitas'30 Etten-Leur zaterdag 18 januari ochtend 3e / 4e klasse
Dia Teteringen zondag 7 juni 1e t/m 4e klasse
GSC / ODS Dordrecht zaterdag 30 mei middag 3e t/m 5e klasse
UVV'40 Ulvenhout zaterdag 30 mei avond hoofdklasse t/m 4e klasse
Wilhelmina boys Best zaterdag 11 januari ochtend 4e klasse

JO13
Vereniging Plaats Datum Tijdstip Klasse?
DSE Etten-Leur zaterdag 6 juni middag 3e en 5e klasse
OJC Rosmalen Rosamalen zaterdag 11 januari 1e / 2e klasse
VV Groote Lindt Zwijdrecht maandag 1 juni (pinksteren) middag 2e en 5e klasse
Unitas'30 Etten-Leur zaterdag 6 juni ochtend 5e klasse
Unitas'30 Etten-Leur zaterdag 6 juni middag 1e t/m 4e klasse
VV Strijen Strijen maandag 1 juni (pinksteren) 4e klasse
ZVV Pelikaan Zwijndrecht donderdag 21 mei middag 1e, 3e en 5e klasse
VV Dilettant Krimpen a/d Lek zaterdag 6 juni  ochtend 4e klasse
VV Dilettant Krimpen a/d Lek zaterdag 6 juni middag 2e en 3e klasse
Dia Teteringen zondag 7 juni 2e t/m 5e klasse
GSC / ODS Dordrecht zaterdag 30 mei middag 3e t/m 5e klasse
UVV'40 Ulvenhout vrijdag 29 mei ochtend 1e t/m 4e klasse
Wilhelmina boys Best zaterdag 11 januari middag hoodklasse en 5e klasse
RKVV Brabantia Eindhoven zondag 7 juni alle
OJC Rosmalen Rosmalen zaterdag 30 mei 3e t/m 5e klasse
OJC Rosmalen Rosmalen zaterdag 6 juni dag 1e klasse

JO12
Vereniging Plaats Datum Tijdstip Klasse?
VV Groote Lindt Zwijndrecht maandag 1 juni (pinksteren) middag 3e en 4e klasse
BSV Boeimeer Breda zaterdag 6 juni alle
FC Tilburg Tilburg zaterdag 6 juni alle
DIA Teteringen zaterdag 6 juni 1e t/m 4e klasse
GSC / ODS Dordrecht zaterdag 30 mei middag 4e en 5e klasse
UVV'40 Ulvenhout zaterdag 30 mei middag 2e t/m 5e klasse
Wilhelmina boys Best zaterdag 18 januari middag 3e en 4e klasse
RKVV Brabantia Eindhoven zaterdag 30 mei middag alle

JO11
Vereniging Plaats Datum Tijdstip Klasse?
DSE Etten-Leur zaterdag 6 juni middag 3e t/m 5e klasse
VV Groote Lindt Zwijndrecht maandag 1 juni (pinksteren) middag 2e en 5e klasse
SSS Klaaswaal maandag 13 april (pasen) middag 1e klasse
Unitas'30 Etten-Leur zaterdag 30 mei ochtend 4e en 5e klasse
VV Strijen Strijen dinsdag 5 mei ochtend 2e en 5e klasse
BSV Boeimeer Breda zaterdag 6 juni alle
ZVV Pelikaan Zwijndrecht donderdag 21 mei middag 1e en 2e klasse
ZVV Pelikaan Zwijndrecht donderdag 21 mei ochtend 5e klasse
VV Dilettant Krimpen a/d Lek zaterdag 6 juni ochtend 2e en 4e klasse
FC Tilburg Tilburg zaterdag 6 juni alle
DIA Teteringen zaterdag 6 juni 1e t/m 4e klasse
UVV'40 Ulvenhout zaterdag 30 mei middag 1e t/m 5e klasse
Wilhelmina boys Best zaterdag 18 januari ochten hoofdklasse, 2e en 5e klasse
Zeelandia Middelburg Middelburg zaterdag 6 juni alle
GJS Gorinchem Gorinchem donderdag 21 mei ochtend 1e t/m 5e klasse
RKVV Brabantia Eindhoven zaterdag 30 mei middag alle
OJC Rosmalen Rosmalen zondag 31 mei dag hoofdklasse

JO10
Vereniging Plaats Datum Tijdstip Klasse?
VV Groote Lindt Zwijndrecht maandag 1 juni (pinksteren) ochtend 2e, 3e en 4e klasse
VV Strijen Strijen dinsdag 5 mei ochtend 4e klasse
BSV Boeimeer Breda zaterdag 6 juni alle
Gloria UC Baarle-Nassau zaterdag 6 juni ochtend alle
ZVV Pelikaan Zwijndrecht donderdag 21 mei ochtend hoofdklasse en 4e klasse
DIA Teteringen zaterdag 6 juni 1e t/m 5e klasse
GSC / ODS Dordrecht zaterdag 30 mei ochtend 4e en 5e klasse
UVV'40 Ulvenhout zaterdag 30 mei ochtend alle
Wilhelmina boys Best zaterdag 25 januari hoofdklasse, 3e en 4e klasse
Zeelandia Middelburg Middelburg zaterdag 6 juni alle
GJS Gorinchem Gorinchem donderdag 21 mei middag 1e, 3e en 4e klasse
RKVV Brabantia Eindhoven zaterdag 30 mei ochtend alle
OJC Rosmalen Rosmalen zondag 31 mei dag hoofdklasse

JO9
Vereniging Plaats Datum Tijdstip Klasse?
DSE Etten-Leur zaterdag 6 juni ochtend 2e, 4e en 5e klasse
VV Groote Lindt Zwijndrecht maandag 1 juni (pinksteren) ochtend 1e, 2e en 4e klasse
SSS Klaaswaal maandag 13 april (pasen) middag 1e klasse
Unitas'30 Etten-Leur zaterdag 6 juni ochtend 4e en 5e klasse
VV Strijen Strijen dinsdag 5 mei ochtend 1e en 4e klasse
BSV Boeimeer Breda zaterdag 6 juni alle
Gloria UC Baarle Nassau zaterdag 6 juni ochtend alle
ZVV Pelikaan Zwijndrecht donderdag 21 mei ochtend hoofdklasse, 3e 4e 5e klasse
VV Dilettant Krimpen a/d Lek zaterdag 6 juni ochtend hoofdklasse en 2e klasse
DIA Teteringen zaterdag 6 juni 1e t/m 5e klasse
GSC / ODS Dordrecht zaterdag 30 mei ochtend 1e en 2e klasse
UVV'40 Ulvenhout zaterdag 30 mei ochtend alle
Wilhelmina boys Best zaterdag 25 januari 1e, 3e, 4e en 5e klasse
Zeelnadia Middelburg Middelburg zaterdag 6 juni alle
GJS Gorinchem Gorinchem donderdag 21 mei ochtend 1e t/m 4e klasse
RKVV Brabantia Eindhoven zaterdag 30 mei ochtend alle
OJC Rosmalen Rosmalen zondag 31 mei dag hoofdklasse

JO8
Vereniging Plaats Datum Tijdstip Klasse?
DSE Etten-Leur zaterdag 6 juni ochtend 2e en 4e klasse
VV Groote Lindt Zwijndrecht maandag 1 juni (pinksteren) ochtend 2e, 3e en 4e klasse
SSS Klaaswaal maandag 13 april (pasen) 4e en 5e klasse
Unitas'30 Etten-Leur zaterdag 30 mei ochtend hoofdklasse t/m 4e klasse
BSV Boeimeer Breda zaterdag 6 juni alle
Gloria UC Baarle Nassau zaterdag 6 juni ochtend alle
ZVV Pelikaan Zwijndrecht donderdag 21 mei ochtend hoofdklassen en 3e klasse
VV Dilettant Krimpen a/d Lek zaterdag 6 juni ochtend 2e en 4e klasse
DIA Teteringen zaterdag 6 juni 1e t/m 5e klasse
GSC/ODS Dordrecht zaterdag 30 mei ochtend 4e en 5e klasse
UVV'40 Ulvenhout zaterdag 30 mei ochtend alle
Wilhelmina boys Best zaterdag 18 januari middag 1e 3e en 4e klasse
Zeelandia Middelburg Middelburg zaterdag 6 juni alle
GJS Gorinchem Gorinchem donderdag 21 mei middag 1e t/m 4e klasse
RKVV Brabantia Eindhoven zaterdag 30 mei ochtend alle
OJC Rosmalen Rosmalen zaterdag 30 mei ochtend 1e t/m 5e klasse
OJC Rosmalen Rosmalen zaterdag 6 juni dag hoofdklasse

JO7
Vereniging Plaats Datum Tijdstip Klasse?
DSE Etten-Leur zaterdag 6 juni ochtend alle
VV Groote Lindt Zwijndrecht maandag 1 juni (pinksteren) middag 1e klasse                   
Unitas'30 Etten-Leur zondag 7 juni ochtend alle
VV Strijen Strijen maandag 1 juni (pinksteren) alle
BSV Boeimeer Breda zaterdag 6 juni alle
Gloria UC Baarle Nassau zaterdag 6 juni ochtend alle
ZVV Pelikaan Zwijndrecht donderdag 21 mei ochtend alle
VV Dilettant Krimpen a/d Lek zondag 7 juni ochtend alle
GSC / ODS Dordrecht zaterdag 30 mei ochtend alle
Zeelandia Middelburg Middelburg zaterdag 6 juni alle
OJC Rosmalen Rosmalen zaterdag 30 mei ochtend alle

MO15
 Vereniging Plaats Datum Tijdstip Klasse?
DSE Etten-Leur zaterdag 6 juni middag 2e klasse
DIA Teteringen zaterdag 6 juni 2e klasse         
Wilhelmina boys Best zaterdag 11 januari middag 2e klasse
OJC Rosmalen Rosmalen 22/23 mei alle

MO13
Vereniging Plaats Datum Tijdstip Klasse?
DSE Etten-Leur zaterdag 6 juni middag 2e klasse
Unitas '30 Etten-Leur zaterdag 30 mei middag 1e, 2e en 3e klasse
Gloria UC Baare Nassau zaterdag 6 juni ochtend alle
ZVV Pelikaan (8x8) Zwijndrecht donderdag 21 mei middag 3e klasse
VV Dilettant Krimpen a/d Lek zondag 7 juni middag 4e klasse
DIA Teteringen zaterdag 6 juni 2e en 3e klasse
Wilhelmina boys Best zaterdag 11 januari middag 3e klasse
GJS Gorinchem Gorinchem donderdag 21 mei ochtend
OJC Rosmalen Rosmalen 22/23 mei alle

MO11
Vereniging Plaats Datum Tijdstip Klasse?
DSE Etten-Leur zondag 7 juni middag 1e en 2e klasse
Unitas'30 Etten-Leur zaterdag 30 mei middag 1e en 2e klasse      
Gloria UC Baarle Nassau zaterdag 6 juni ochtend alle
VV Dilettant Krimpen a/d Lek zondag 7 juni ochtend 4e klasse
FC Tilburg Tilburg zaterdag 6 juni alle
Zeelandia Middelburg Middelburg zaterdag 6 juni  alle
GJS Gorinchem Gorinchem donderdag 21 mei middag alle

MO9
Vereniging Plaats Datum Tijdstip Klasse?
SSS Klaaswaal maandag 13 april (pasen) ochtend 5e klasse
Unitas'30 Etten-Leur zaterdag 6 juni ochtend 4e en 5e klasse    
Gloria UC Baarle Nassau zaterdag 6 juni ochtend alle
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!